Hakkımızda

BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

"Yazılım sektöründe uzmanlaşmış genç ve dinamik bir kadro ile kurulan Btsis Yazılım®, sektör ihtiyaçlarına yönelik yazılım geliştirerek, en doğru çözümü en kısa sürede vermeyi hedeflemektedir. Ayrıca teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek kaliteli hizmet sunmayı amaç edinmiştir."

Bu amaçla :


 • Yazılım konusunda ve verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye'nin en iyisi olma amacıyla yolumuza devam ederek, uzman olduğumuz konularda başarılı ve örnek bir şirket olmayı
 • Çalışanlarımızın katılımı ile ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemini sürekli iyileştirmeyi
 • Bilgi Güvenliğinin 3 temel unusuru olan Gizlilik, Bütünlük ve Erişebilirlik kavramlarını tüm çalışmalarımız kapsamında ön planda tutmayı
 • Müşterilerimizin ve Kuruluşumuzun verilerinin korumayı
 • Kuruluşumuzda İş sürekliliğini sağlayarak müşterilerimize kesintisiz hizmet vermeyi
 • Bilgi Güvenliği yasa ve yönetmeliklerine tam olarak uymayı
 • Bilgi Güvenliği İhlal olaylarını önlemeyi
 • Amaç olarak edinmiş bulunmaktayız.


  VİZYONUMUZ

  Yazılım konusunda ve verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye'nin en iyisi olma amacıyla yolumuza devam ederek, uzman olduğumuz konularda başarılı ve örnek bir şirket olmak.

  Kaliteyi uygun fiyatla sunarak insanların işlerini pratikleştirmek, daha sağlıklı bir yaşam kalitesini yakalayarak, çevreye duyarlı, bilgi birikimimizi ve yüksek teknolojimizle farkı yaratan bir şirket olmak.

  Firma olarak ayakta durabilmemizin tek yolu olarak gösterilen katma değer oluşturmak, bunu yaparken dünya standartlarını yakalamak, bunu yapmak için globalleşen dünya standartlarına uygun kalite de üretim yapmak ve kalite çıtamızı sürekli olarak yükseltmektir.

  Sektörde başarıya dönüştürdüğümüz gücümüzü; önceliklerimize uygun olarak belirlediğimiz ve sıkı sıkıya bağlı olduğumuz ilkelerimizden alarak, her geçen gün daha iyiye giderek, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmektir.

  MİSYONUMUZ

  Uzmanlaştığımız yazılım sektöründe çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, müşteri haklarına saygılı, kaliteli hizmet veren çalışanların eğitimine önem veren yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren bir kuruluşuz.

  Btsis Yazılım™ olarak, deneyimli çalışmalarımız süresince elde ettiğimiz: sektörümüzde takip eden değil, takip edilen olmamızdır. Değişen koşullara uyum içinde devamlı gelişmemiz, müşteri tatminini sağlayarak, tüm ihtiyaçlara zamanında ve çözüm odaklı cevaplar üreterek, ticari amaçlarımızı sosyal sorumlulukların önünde görmemek temel ilkelerimiz arasında yer almaktadır.